Urządzenia do klimatyzacji Fujitsu

Firma Fujitsu  produkuje profesjonalne i najwyższej jakości urządzenia do klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Firmy zajmujące się dystrybucją tego typu urządzeń mają możliwość dostarczenia najnowszych technologicznie produktów, które będą dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Urządzenia firmy Fujitsu gwarantują wysoką jakość, wynikającą z niemal stuletniego doświadczenia i aktywności na rynku. Ich produkty cechują się nie tylko wysoką jakością, ale również energooszczędnością. Producent dostosowuje swoje produkty do nowoczesnych wymogów, zapewniając cichą pracę, dużą wydajność i zwrot kosztów, wynikających z oszczędności strat energii lub ciepła.

Klimatyzator Fujitsu KETA / KETA-B

Klimatyzator posiada sterownie z urządzenia mobilnego, zarówno gdy się jest wewnątrz pomieszczenia, jak i poza nim. Może być montowany w domu i biurze. Zastosowanie interfejsu sieci bezprzewodowej oraz aplikacji FGLair pozwala sterować ogrzewaniem i chłodzeniem z dowolnego miejsca i czasu. Atrakcyjna konstrukcja produktu pozwala mu idealnie komponować się z wystrojem wnętrza. Wyróżnia się eleganckim wykończeniem.

Najwyższą klasę efektywności energetycznej  zapewnia wydajny wymiennik typu lambda, duży wentylator poprzeczny oraz nowy czynnik chłodniczy. Konstrukcja szczeliny nawiewnej i duże żaluzje umożliwiają komfortowy i szerszy nawiew oraz cichą pracę. Urządzenie posiada wiele funkcji, między innymi tryb ekonomiczny, automatyczny restart, program nocny, programator tygodniowy, filtr jonowy i polifenolowy.

klimatyzacja

Klimatyzator Fujitsu KGTB 

Klimatyzator Fujitsu KGTB ze względu na wymiennik typu lambda, duży wentylator poprzeczny oraz nowy czynnik chłodniczy zalicza się do urządzeń o najwyższej klasie efektywności energetycznej. Nowa hybrydowa konstrukcja spowodowała podniesienie wydajności wymiany ciepła, dzięki czemu produkt osiąga najwyższe wskaźniki SEER i SCOP. Dużą średnica wentylatora umożliwia wysoką wydajność nawiewu jednocześnie przy niskim  poborze mocy.

Posiada czujnik wykrywający obecność osób w pomieszczeniu, dzięki czemu ogranicza on swoją pracę, kiedy pomieszczenie jest puste. Gdy pojawia się jakaś osoba we wnętrzu, urządzenie automatycznie przywraca poprzedni tryb pracy. Komfortowy i szerszy nawiew oraz cichą pracę zapewniają duże żaluzje i nowa konstrukcja szczeliny nawiewnej.

Klimatyzator może być sterowany z urządzenia mobilnego za pomocą smartfona, tabletu, czy komputera. Produkt posiada dodatkowe funkcje, między innymi: tryb ekonomiczny, automatyczną zmianę trybu pracy, wachlowanie góra i dół, regulację siły nawiewu, restart, program nocny i tygodniowy, kontrolkę filtra jonowego i polifenolowego.

Klimatyzator Fujitsu KHTA LHTA

Klimatyzator Fujitsu KHTA LHTA jest prosty w montażu, gdyż posiada kompaktową i lekką konstrukcję jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, co wynika z ograniczenia wymiarów obudowy i zastosowania lżejszych materiałów. Wentylator z obudową i wirnikiem z tworzywa powoduje niższy poziom hałasu. Jego zaletą jest praca w niskich temperaturach. Posiada dodatkowe funkcje takie jak:

  • tryb ekonomiczny,
  • przywracanie ustawionej temperatury,
  • automatyczna zmiana trybu pracy i regulacji siły nawiewu,
  • restart,
  • przywracanie ustawionej temperatury,
  • programator automatycznego wyłączenia,
  • program tygodniowy,
  • programator temperatury,
  • kontrolka filtra.

klimatyzacje

Klimatyzator Fujitsu KHTAP LHTBP

Klimatyzator jest wydajny i zapewnia cichą pracę, dzięki połączeniu wymiennika w kształcie litery V, stabilizatora przepływu powietrza oraz wydajnego silnika wentylatora na prąd stały. Lekka i niewielka konstrukcja umożliwia montaż w małych pomieszczeniach i wybór wydajności urządzenia do dostępnej przestrzeni. Dzięki pompce skroplin umieszczonej z boku produktu w łatwy sposób można dokonać jego konserwacji i serwisowania.

Posiada funkcję automatycznej regulacji nawiewu, co pozwala dostosować wymagany wydatek powietrza i regulować jego natężenie przepływu. Urządzenie pracuje w niskich temperaturach. Posiada dodatkowe funkcje takie jak między innymi: tryb ekonomiczny, automatyczna zmiana trybu pracy, restart, kanałowe doprowadzenie świeżego powietrza, programator automatycznego wyłączenia, program tygodniowy, kontrolka filtra. 

Urządzenia do klimatyzacji Fujitsu należą do najwyższej klasy tego rodzaju produktów.