KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy inżynierami, zainteresowanymi tematyką maszyn przemysłowych, sprzętu budowlanego oraz samej branży budownictwa. Blog ten ma być w założeniu źródłem ciekawej wiedzy dla jego czytelników, ale również narzędziem rozwoju dla nas samych. Człowiek uczy się przez całe życie – tą frazę przyjęliśmy sobie głęboko do serca.

 

O CZYM JEST TEN BLOG?

Artykuły zamieszczane na tej stronie będą dotyczyć głównie technologii stosowanej w budownictwie i przemyśle, to jest maszyn, urządzeń, patentów i zastosowań. Z pewnością pojawią się tutaj również ogólne artykuły, dotyczące tejże branży. Częstotliwość dodawanych artykułów będzie zależeć od naszego prywatnego czasu, jednak postaramy się nie zawieść naszych czytelników.

DO KOGO KIERUJEMY NASZE WPISY?

Oczywiście grono odbiorców jest nieograniczone, każdy kolejny czytelni jedynie da nam radość i satysfakcję. Jednak same artykuły będą kierowane przede wszystkim do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, chcących skorzystać z tego typu maszyn lub materiałów. Dlatego więc w naszych artykułach zawrzemy głównie praktyczne informacje odnośnie tego jak działa dana maszyna, oraz gdzie można się w nią zaopatrzyć. W tym celu będziemy również tworzyć bezcenną bazę firm, dzięki której zostanie ułatwiona transakcja.